Sprzedaż hurtowa i detaliczna

Choinki prosto z plantacji. Dostępne w dwóch wersjach: cięte lub w donicach!

Dowóz do 15 km od plantacji

Jodła kaukaska


Cechuje ją szlachetny a przy tym ekskluzywny wygląd. Największym zainteresowaniem cieszy się w okresie świąt Bożego Narodzenia.

Jodła kaukaska rzadko występuje w polskich ogródkach czy przydomowych zaciszach. Ma ona bowiem dosyć specyficzne wymagania siedliskowe. Jest wymagająca jeśli chodzi o wilgotność powietrza i podatna na susze czy upały. Nie dla niej mroźne, wysuszające wichry. Uprawianie jej w Polsce ma sens ale w cieplejszych rejonach kraju.

Jodła kaukaska jest również nazywana jodłą Nordmanna albo jodłą normandzką. Warto wiedzieć, że należy do rodziny sosnowatych oraz rodzaju jodła. Środowisko naturalne drzewa to Zachodnia Azja oraz górzyste tereny Turcji, Gruzji i Rosji.

Jodła Nordmanna to idealny okaz na drzewko bożonarodzeniowe. Ma ona bowiem długie, szerokie igły a także gęsty, regularny pokrój. Ponadto jest rozłożysta od dołu. Z kolei jej igły zasychają i nie opdają - to ogromny atut.

Świerk srebrny


Znany również pod nazwą świerk kłujący. Pochodzi aż z Gór Skalistych (zachodnia część Ameryki Północnej).

Drzewo to jest cenione w ogrodnictwie ze względu na niezbyt wielkie wymagania.Co więcej, jest odporne na niskie temperatury oraz warunki miejskie. Można je więc znaleźć często w parkach, ogrodach czy na różnego rodzaju skwerach zielonych. Świerk srebrny jest również popularny w okresie świąt - w grudniu. Co roku w wielu domach stoi jako choinka.

Szyszki świerku kłującego są zwisające, koloru jasnobrązowego. Ich długość dochodzi do 8-10 centymetrów. Drzewo jest znane także z odporności na wiatry.

Świerki dostępne w naszej ofercie są zadbane i odpowiednio nawożone. Wszystko dla podtrzymania wysokiej jakości. Możesz kupić u nas świerk ścięty lub w donicy. Gorąco zachęcamy.

Sprzedaż hurtowa i detaliczna


Dobrej jakości jodły i świerki dostępne są zarówno dla pojedynczych kupujących, jak i całych hurtowni. Jesteśmy blisko Janczewa koło Gorzowa Wlkp. - zapraszamy!

Staramy się zachować elastyczność. Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Sprzedajemy jodły kaukaskie oraz świerki srebrne (zwane również kłującymi). To od Ciebie zależy ile chcesz sztuk. Co więcej, kupując większą ilość masz możliwość negocjacji ceny. Zapytaj nas o szczegóły.

Pragniemy również dodać, że nie używamy sztucznych nawozów. Wierzymy w to co najlepsze od natury. Zadzwoń lub napisz i zapytaj o szczegóły oferty - kliknij tutaj.