Gorzów Choinka Świąteczna Żywa Na Pniu Porady

Dekoracja Choinki Świąteczne Żywe Plantacja Choinek
Dekoracja Choinki Świąteczne Żywe Plantacja Choinek
1 grudnia 2016
Gałęzie Jpodły Kaukaskiej Nordman Plantacja Choinek Lubuskie Polska
Gałązki Choinki Na Dekoracje Gałązki Dekoracyjne Drzewka Choinkowe
9 sierpnia 2017

Chcesz dobrze kupić w dobrej cenie CHOINKĘ dzwonić proszę do Pawła Gołaś, tel. +48 795 621 610.
Zamówisz choinkę dla siebie. Choinki cięte, choinki na pniu i choinki w doniczkach

Hurt i Sprzedaż – Ceny hurtowe Choinek!

A tak można do nas dojechać do Janczewa z kierunku Gorzów Wlkp.

Tysiące choinek świątecznych na rynku sprawiają, że trudno nam podjąć decyzję zakupu tej jednej jedynej choinki. Aby ułatwić sobie wybór, oto kilka wskazówek, które należy pamiętać przy wyborze tego najważniejszego elementu Bożego Narodzenia choinki bożonarodzeniowej. Gdziekolwiek się obrócisz wszędzie są znaki kierujące do Bożego Narodzenia, są coraz bardziej widoczne z każdą minutą. Radio jest zasypywane muzyką świąteczną, telewizja zasypuje reklamami świątecznymi, dekoracje świąteczne są wszędzie, w Galerii i na ulicy. W naszych domach też się zaczyna przygotowanie do Święta Bożonarodzeniowego,  większość z nas, zastanawia się jaką choinkę w tym roku kupimy, sztuczną czy choinkę żywą i gdzie czy na allegro czy na plantacji choinek . Wszystkim, którzy jadą po zakup żywej choinki doradzamy, aby wziąć pod rozwagę w pierwszej kolejności żywą choinkę, na pniu.

Wybór Choinki Żywej

Wybór Choinki Żywej

Pamiętaj, aby kupić lokalnie uprawianą choinkę na plantacji choinek na przykład w Janczewie,  blisko Gorzowa Wlkp., Paweł Gołaś, tel. +48 795 621 610. Mamy mnóstwo choinek do wyboru i koloru, jest po prostu wiele choinek żywych w bardzo przystępnej dobrej cenie. Nie trzeba kupować choinki na allegro czy choinki na olx, kiedy mamy ją blisko nas. Można sobie wybrać i wyciąć własną choinkę żywą świąteczną. Sprzedajemy też hurtowo. Zakup drzewka ściętego może być wygodniejsze, jeśli masz nadzieję, aby utrzymać choinkę do Bożego Narodzenia. Musisz starannie choinkę świąteczną posadzić wygodnie w podstawce, ale to jest mało prawdopodobne, aby choinka żyła dłużej niż cztery tygodnie, zatem nie kupuj jej zbyt długo przed Bożym Narodzeniem. Pamiętaj, aby regularnie dolać wody w podstawce i choinkę świąteczną utrzymać zdrową przez cały miesiąc.

Choinka w Doniczce

Choinka w Doniczce

Każdy, kto chce kupić choinkę w doniczce, musi pamiętać, aby utrzymać choinkę żywą  poza Świętami Bożonarodzeniowymi będzie musiał utrzymać i pielęgnować  choinkę w doniczce. To może być wskazane, aby kupić ją wcześniej, aby uniknąć tłumów, ale należy także pamiętać, aby nie wnosić jej prosto do domu. Drzewka choinkowe, może dobrze radzić sobie z pobytem w domu nawet przez dwa tygodnie, więc wprowadzaj go w ciągu tygodnia przed świętami i zabrać ją z powrotem na zewnątrz parę dni później.

Pielęgnacja Choinki

Pielęgnacja Choinki

Trzymaj choinkę świąteczną na pniu, ciętą lub doniczkową, z dala od źródeł ciepła, takich jak grzejniki, piece. Utrata zbyt dużej ilości wilgoci powoduje utratę dużej ilości igieł, jest to bardzo frustrujące do sprzątania i nieprzyjemne w widoku. Szczególną ostrożność należy zachować przy choinkach w doniczce. Należy ja przechowywać w chłodnym pomieszczeniu w środku, a jeśli robi się zbyt ciepło rozważyć przeniesienie jej w chłodne miejsce, np. do garażu na kilka dni, aby pomóc choince się zaaklimatyzować z powrotem do temperatury na zewnątrz, po czym wsadzić do zimnej ziemi. Jeśli chcesz ponownie użyć choinkę pamiętaj, aby ją nie przesadzać, przenoś ją do co raz to większych donic.

Odmiany choinek

  • Świerk pospolity, ale ze względu na spadek igły mają żywotność tylko kilka tygodni w gdzie jest centralnie ogrzewanie w domu. Chemikalia opóźnią sypanie się igieł tak samo postawiona choinka w wodzie spowolni ten proces.
  • Jodła Szlachetna „ma wyraźny blueish liści i jest w utrzymania na dobrym poziomie, wzrosła jej popularność a ceny są przystępne w ostatnich latach.
  • Jodła Kaukaska, jest obecnie choinką do wyboru wielkości i koloru.
  • Srebrna Jodła Europejska jest podatna na atak owadów i trudno jest znaleźć w Polsce.
  • Sosna jest najbardziej popularny w Polsce, jeśli jest to dobrze uprawiana to okazy są z  gęstymi gałązkami i kształcie stożka.

Zakup Choinki Żywej

Zakup Choinki Żywej

Ogólna sugestia przy wyborze i dekorowania choinki jest, aby dopasować ją, do wystroju domu i ozdób choinkowych, które mamy. Na przykład nasze oryginalne, drewniane meble nie będą współgrały z różową choinką. Zatem, wybierz choinką żywą, która będzie doskonałym symbolem Bożego Narodzenia i przyniesie dobry nastrój w naszym domu.

Miej na uwadze te wskazówki choinki świątecznej, bo to Boże Narodzenie, zadbaj o choinkę żywą tak aby była także szczęśliwa i zdrowa, tak długo, jak to możliwe.

Wesołych Świąt!

1 Komentarz

  1. Adam pisze:

    Choinki żywe zawsze są lepszym wyjściem niż nienaturalnie pachnąca zwykła plastikowa. Jodła kaukaska, zwłaszcza jeśli pochodzi z dobrej plantacji to zawsze inwestycja, która nie dość że podkreśli magię świąt, to i będzie to trwała ozdoba w domu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *